Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 710 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

astrologiczna perełka...

wtorek, 03 lipca 2007 14:30
Skocz do komentarzy

 

 

Oh...ostatnio coś tknęło mnie, żeby przejrzeć oferty książkowe na Allegro. Dawno tego nie robiłam, bo też moje potrzeby książkowe z racji posiadania sporej już biblioteki, znacznie się zmniejszają.

 

Tym razem jednak, a było to parę dni temu, zaczęłam wertować dostępną literaturę w dziedzinie astrologii.

 

Wertowałam kolejne strony z ofertami bez większego przekonania, bowiem większość książek już posiadam, a pozostałych nie uważałam za wartych zainteresowania.

 

Jednak gdy już miałam skończyć owo przeglądanie, na jednej z ostatnich dostępnych stron oczom mym zadziwionym ukazała się istna PERŁA !!!!

 

Czego jak czego, ale takiego skarbu nie spodziewałam się zupełnie. Ujrzałam bowiem książkę autorstwa mojego nauczyciela z astrologii.

 

Wydaje się że nie ma w tym nic dziwnego, jednak zapewniam, że jeśli chodzi o tego autora, jest, bowiem wiele pokoleń studentow z pewnością dopytywało się o jakąkolwiek ksiażkę napisaną przez niego, jednak do tego roku ksiażka takowa po prostu nie istniała.

 

Oj wielka to była strata dla wiedzy i nauki, bowiem Jaroslaw Gronert potrafi w niesamowity sposób podać tak skomplikowaną wiedzę jaką jest astrologia. Potrafi w wyjatkowy sposób podać skomplikowane powiązania, ubarwiając wiedzę plastycznymi skojarzeniami i opowiastkami.

 

Ręce nas bolały od zapisywania notatek, a szkoda było utracić choć kropli z tego co nam przekazywał. Na pytanie czy napisał ksiażkę zawsze odpowiadał że nie , jescze nie.... a tu teraz, przez przypadek odkrywam pachnące drukarnią kompedium wiedzy napisane przez tego wyjątkowego nauczyciela i praktyka.

 

Oczywiście ksiażkę już posiadam, nie wybaczyłabym sobie innej możliwości. To po prostu skarb dla wszystkich tych, których interesuje prawdziwa astrologia, podana w sposób ludzki i zabawny, a przy tym niezwykle drobiazgowy.  

 

Piszę to na moim blogu, bo być może trafi tu ktoś kto szuka poważnej i wiarygodnej literatury w tym temacie, a ta pozycja spełnia wszystkie te kryteria.

 

Ksiażka, o której piszę to: "Astrologia od początku" autorstwa, wspomnianego już, przesympatycznego Jarosława Gronerta, cenionego astrologa.

 

Ksiażka dostępna jest jeszcze na Allegro, tu do książki dołączony jest CD z pełną wersją programu astrologicznego URANIA, więc to podwójna korzyść.

 

Podaję więc dla zainteresowanych link do książki na allegro 

a tu namiar na stronę autora Jarek Gronert

Astrologia podawana przez Jarka, po prostu sama zostaje w głowie i mości sobie w niej wygodne i trwałe miejsce, sama doswiadczyłam więc wiem :)

ps. Tak w tajemnicy dodam, że jak się poprosi to możliwe jest otrzymanie od autora dedykacji , zupełnie wyjątkowej, bo pisanej na podstawie twego własnego kosmogramu....

 

Podziel się
oceń
0
0


wtorek, 17 października 2017

Licznik odwiedzin:  21 595  

O mnie

Z wykształcenia jestem plastykiem,ale jestem także wróżką i astrologiem (www.omani.eu)

Zawsze szukałam swego miejsca w życiu
i po 35 latach jestem
jakby nieco bliżej celu.

Interesuje mnie świat
w swej duchowej konstrukcji,
wszystko to co skrywa się
pod jego widoczną powierzchnią...

A sporo tego jest.

moimi oczyma.. moimi dłońmi..

Wpisz się na moją listę mailingową, a otrzymasz w prezencie inspirującego EBOOKA i stały dopływ cennych dla ducha informacji.

 

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

 

 

 

 

KONTAKT ze mną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Odwiedziny: 21595
Wpisy
  • komentarze: 26
Galerie
  • liczba zdjęć: 41

Lubię to