Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 710 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Nasze zdrowie miażdżone butem tych co wiedzą lepiej ??!

środa, 19 listopada 2008 11:13

Unia chce wprowadzić
zakaz naturalnych metod leczenia i uprawy warzyw !

przeczytaj poniższy  tekst (trochę skrócony by nie zniechęcac do czytania ) - i daj znać innym!

Ustawa, która godzi w nasze podstawowe prawa, w nasz talerz i zdrowie niedługo wejdzie w czyn a ludzie nic o tym nie wiedzą!

A oto podstawowe fakty:

Od 31 grudnia 2009 r. Unia Europejska ma pozbawić mieszkańców państw unijnych praw do korzystania z naturalnych terapii oraz dostępu do ziół, suplementów i witamin. Według rozwiązań prawnych przygotowanych
przez Komisję Kodeksu Żywnościowego WHO oraz Unię europejską, od 2010 roku:

  • wszystkie rośliny jadalne mają być obowiązkowo napromieniowane (poddana działaniu dużych dawek radioaktywnego kobaltu 60 lub cezu 137, promieni gamma, albo wiązek elektronów o ogromnej prędkości), naszpikowane pestycydami.
  • nielegalna stanie się sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół oraz bazujących na nich terapii.
  • wszystkie zwierzęta, łącznie z hodowanymi ekologicznie mają obowiązkowo zażywać antybiotyki i hormony wzrostu.
  • przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw nie będzie możliwa bez zezwolenia i objęta ścisłymi regulacjami.
  • nastąpi zakaz rozpowszechniania informacji na temat naturalnych środków leczniczych.

Jest szansa na przeciwstawienie się i zablokowanie tych działań! Jedną z form protestu przeciw wejściu tej ustawy w życie jest przeprowadzenie Referendum w 27 krajach Unijnych. Ale... potrzeba do tego milion podpisów pod petycją.

Jednoczmy się przeciw tej absurdalnej ustawie!

tu można podpisać się pod petycją:

http://tnij.org/twoj_glos

Jesli w trakcie podpisywania petycji nie
otrzymasz emaila zwrotnego, spróbuj wysłać ją z innego konta email


Chcesz wiedzieć więcej oto odnośniki kilka resztę znajdziesz w sieci:

medycyna sponsorowana  -
http://http://www.zdrowie.klips.org/bolesna_prawda.htm
wiecej na temat ustawy -
http://http://www.goldenline.pl/forum/zdrowie-a-medycyna-naturalna/556110

Codex Alimentarius - czy na pewno wiesz o co tu naprawdę chodzi?...-
http://http://www.vibronika.eu/codex.htm


PS. Oglądaj w niedzielę(23.11.2008)  "Strefę Tajemnic" na Polsacie!

    

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

TYBET potrzebuje CIEBIE

poniedziałek, 24 marca 2008 21:22

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

astrologiczna perełka...

wtorek, 03 lipca 2007 14:30

 

 

Oh...ostatnio coś tknęło mnie, żeby przejrzeć oferty książkowe na Allegro. Dawno tego nie robiłam, bo też moje potrzeby książkowe z racji posiadania sporej już biblioteki, znacznie się zmniejszają.

 

Tym razem jednak, a było to parę dni temu, zaczęłam wertować dostępną literaturę w dziedzinie astrologii.

 

Wertowałam kolejne strony z ofertami bez większego przekonania, bowiem większość książek już posiadam, a pozostałych nie uważałam za wartych zainteresowania.

 

Jednak gdy już miałam skończyć owo przeglądanie, na jednej z ostatnich dostępnych stron oczom mym zadziwionym ukazała się istna PERŁA !!!!

 

Czego jak czego, ale takiego skarbu nie spodziewałam się zupełnie. Ujrzałam bowiem książkę autorstwa mojego nauczyciela z astrologii.

 

Wydaje się że nie ma w tym nic dziwnego, jednak zapewniam, że jeśli chodzi o tego autora, jest, bowiem wiele pokoleń studentow z pewnością dopytywało się o jakąkolwiek ksiażkę napisaną przez niego, jednak do tego roku ksiażka takowa po prostu nie istniała.

 

Oj wielka to była strata dla wiedzy i nauki, bowiem Jaroslaw Gronert potrafi w niesamowity sposób podać tak skomplikowaną wiedzę jaką jest astrologia. Potrafi w wyjatkowy sposób podać skomplikowane powiązania, ubarwiając wiedzę plastycznymi skojarzeniami i opowiastkami.

 

Ręce nas bolały od zapisywania notatek, a szkoda było utracić choć kropli z tego co nam przekazywał. Na pytanie czy napisał ksiażkę zawsze odpowiadał że nie , jescze nie.... a tu teraz, przez przypadek odkrywam pachnące drukarnią kompedium wiedzy napisane przez tego wyjątkowego nauczyciela i praktyka.

 

Oczywiście ksiażkę już posiadam, nie wybaczyłabym sobie innej możliwości. To po prostu skarb dla wszystkich tych, których interesuje prawdziwa astrologia, podana w sposób ludzki i zabawny, a przy tym niezwykle drobiazgowy.  

 

Piszę to na moim blogu, bo być może trafi tu ktoś kto szuka poważnej i wiarygodnej literatury w tym temacie, a ta pozycja spełnia wszystkie te kryteria.

 

Ksiażka, o której piszę to: "Astrologia od początku" autorstwa, wspomnianego już, przesympatycznego Jarosława Gronerta, cenionego astrologa.

 

Ksiażka dostępna jest jeszcze na Allegro, tu do książki dołączony jest CD z pełną wersją programu astrologicznego URANIA, więc to podwójna korzyść.

 

Podaję więc dla zainteresowanych link do książki na allegro 

a tu namiar na stronę autora Jarek Gronert

Astrologia podawana przez Jarka, po prostu sama zostaje w głowie i mości sobie w niej wygodne i trwałe miejsce, sama doswiadczyłam więc wiem :)

ps. Tak w tajemnicy dodam, że jak się poprosi to możliwe jest otrzymanie od autora dedykacji , zupełnie wyjątkowej, bo pisanej na podstawie twego własnego kosmogramu....

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Moja ekscytacja osiągnęła zenit

środa, 09 maja 2007 13:11

 

Jestem dziś na prawdę podekscytowana...

 

Właściwie to nie od dziś ale od wczoraj, bowiem właśnie wczoraj weszłam w posiadanie wiedzy, która wzbudziła we mnie na nowo nadzieje na ujarzmienie mojego językowego zacofania. Było, a wlaściwie jest, ono niestety bardzo znaczne i każdy kto mnie zna wie, że moje wielkie pragnienie znajomości języków nijak się miało do umiejętności ich uczenia się.

 

Próbowałam już wielu rzeczy, szukając ciagle nowych sposobów przemówienia do mojej opornej natury.

 

Po wielu próbach w tym temacie wiedzialam jedno, że muszę zaatakować mój umysł w jakiś przebiegły sposób, bowiem tradycyjne sposoby wkuwania słówek, niestety, w moim przypadku nie zdawały egaminu.

 

Wkuwanie suchych treści, z resztą, wzbudzało we mnie zawsze bunt, co prowadziło do tego, że nawet szkolne regułki z matematyki i fizyki mówiłam zawsze własnymi słowami. Ku zaskoczeniu nauczycieli mówiłam sensownie, choć, przyznawali że niekonwencjonalnie.

 

Cóż regułki można było przerobić na ludzki język. Można było je przede wszystkim zrozumieć i opisać po swojemu. Ale słówka w obcym języku? W jakimś konkretnym kontekście owszem, ale pojedyńcze? 

 

Po prostu MASAKRA.

 

Nie mogłam zgodzić się z drugiej strony z tym, że wiedząc tyle o umyśle, podświadomości i zdając sobie sprawę z jej ogromnych możliwości, muszę się skazywać na tak mechaniczne podejście do wiedzy... i zwyczjnie KUĆ.
Przecież to było cofanie się do kamienia łupanego...

 

Czułam, że musi istnieć jakiś inny sposób, jakieś  niekonwencjonalne podejście do tego tematu i ...oto jestem u celu!

 

Moja wyobraźnia wczorajszego wieczora została tak skutecznie pobudzona, że nie mogę się doczekać kiedy usiądę do nauki tych przeklętych słówek:) Już wczoraj z resztą jakby mimochodem zapamiętałam sporo nowych i dreszcz podniecenia wstrząsał mną, na myśl o tym co mogę osiągnąć poświęcając na to pełną uwagę. Co ciekawe zabawę przy tym miałam przednią.

 

Nigdy wcześniej nie przypyszczałabym, że taka niewielka książeczka, może zrobić we mnie taką rewolucję. Nie rozumiem teraz jak mogłam tak zwlekać z jej kupieniem? Ot głupota ludzka...

 

Kilka słów do autora :)) 

O dzięki Ci Autorze za ten dar niebios!! 

niemieckie słówka angielskie słówka , hiszpańskie słówka 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 17 października 2017

Licznik odwiedzin:  21 597  

O mnie

Z wykształcenia jestem plastykiem,ale jestem także wróżką i astrologiem (www.omani.eu)

Zawsze szukałam swego miejsca w życiu
i po 35 latach jestem
jakby nieco bliżej celu.

Interesuje mnie świat
w swej duchowej konstrukcji,
wszystko to co skrywa się
pod jego widoczną powierzchnią...

A sporo tego jest.

moimi oczyma.. moimi dłońmi..

Wpisz się na moją listę mailingową, a otrzymasz w prezencie inspirującego EBOOKA i stały dopływ cennych dla ducha informacji.

 

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

 

 

 

 

KONTAKT ze mną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Odwiedziny: 21597
Wpisy
  • komentarze: 26
Galerie
  • liczba zdjęć: 41

Lubię to